Innehåller reklamlänkar för Aimn.se

Aimn fortsätter att släppa nya plagg och färger. Aura var den senaste färgen och nu har vi två super fina rosa färger. Ni hittar den nya kollektionen här, Ballerina Collection. Jag älskar denna ljusa rosa färgen men förstå hur besviken jag blev när jag såg att de inte släpper färgen i mina favorit thights, Shape Seamless Petite Tights. Hade beställt dom direkt om de fanns i rosa *sad emoji*. Jag som har tjatat i månader på Aimn att de ska få in mer rosa. Förhoppningsvis så kommer de få in dom i mina favorit thights längre fram.
Ballerina Collection

Här kan ni se den andra rosa färgen som är mer peach. Super fin den också. Kollektionen är stor och ni kommer verkligen hitta alla olika typer av plagg och produkter. Jag hade behövt köpa toppar då jag bara har långärmade tröjor så jag ska titta lite mer på kollektionen och se ifall jag hittar något som faller mig i smaken.

Efter en otroligt lång vinter där mina träningskläder har bestått av mörka färger så känns det väldigt kul att se så mycket färg. Jag älskar att matcha olika färger med varandra. Sist när jag var på gymmet så hade jag mina Aura leggings tillsammans med en rosa topp. Så fint. Kommer även börja använda mina gula leggings mer nu i och med att våren är här. Tycker rosa och gult är en så himla fin kombination.

Nu är det snart en vecka sedan jag var på gymmet… Först fick jag hålla mig borta på grund av mitt finger samt att jag tog bort en visdomstand. Hann träna fyra gånger innan jag blev sjuk. Börjar känna mig lite bättre men tror inte att jag kommer kunna träna något alls denna veckan. Saknar gymmet så fruktansvärt mycket men jag vet att det bästa jag kan göra är att vila upp mig ordentligt så att jag blir helt frisk innan jag börjar träna igen.
Vilka fina och våriga färger! 🙂
Författare
Verkligen 😀
Jag tycker oxå det är snyggt ocg blansa färger. Jag fastna för peach färgen. Krya på dig fortsatt både med finger och att du blivit sjuk
Författare
Tack, börjar äntligen må bättre nu 🙂