OMG

Publicerat: 2010-03-28 | 20:35:06 i Vardag


Birthday Party!

Publicerat: 2010-03-14 | 20:03:38 i Vardag


Idag fyllde Johans yngsta lillasyster år. Han har ju två styckna! Antonia som är från hans mammas och Olivia som är från hans pappa. Så dom är alltså halvsyskon med Johan men flickorna är inte släkt med varandra. Tror jag får det att låta mer komplicerat än va det är HAHAHHA. Olivia blev iaf 9 år gammal och fick sjukt mycket presenter. Ett Nintendo DS eller hur de nu stavas. Jag måste köpa ett sånt :D Har spelat på Johans PSP och har klarat alla Tetriz banor förutom den sista där man ska få bort 40 rader på svåraste nivån, 15. Fick även låna filmer HAHAHA. 14 st så nu kan jag se en varje dag tills dom kommer hem från Thailand.






Dont get me mad cause I will attack

Publicerat: 2010-03-13 | 00:42:41 i Vardag


Jag och Johan hade ett litet bråk så jag kasta alla vindruvorna i ansiktet på honom och vet ni vad? Han fick en i munnen HAHAHAHAHAHHAAH höll på att dö av skratt det va så jävla roligt xD

Alice in Wonderland

Publicerat: 2010-03-03 | 20:54:39 i Vardag


Det finns inga ord.
Det finns inga så in i helvetes ord som kan beskriva hur jävla bra filmen var. Eftersom jag läst boken visste jag precis vad som skulle hända och ofta när man läser en bok innan man ser filmen så sitter man och är sur över att dom missat saker men vet ni? ALLT fanns med! Kanske för att dom skrev boken efter filmen men den va så jävla bäst! Jag skrattade och jag grät inne i biosalongen. Skådisarna var helt underbara, karaktärerna, jaa allt! Har ni inte sett den så MÅSTE ni se den!!!



Tomorrow its finally time

Publicerat: 2010-03-02 | 23:36:51 i Vardag


Kom upp från ett långt varmt bad för inte så länge sedan. Beställde lite saker förut som vanligt dock fanns inte den rosa plånboken som jag ville ha. Lite sur över det men whatever. Pratade med Mia och blev bjuden till hennes födelsedags fest i april. Kommer bli awsome. Jag har inte festat sen nyår so its about time! Har redan börjat fundera på va jag ska ha på mig HAHA har ju inte fått hem alla kläder än men gillar att planera i god tid som ni kanske förstår HAHAHAAH.
Imorgon är det Alice in wonderland som gäller!
Jag kommer dö av lycka!
Men nu måste jag bädda min säng. Finns inget bättre än att lägga sig nyduschad i en nybäddad säng ♥